NART
NART

GİRİŞ
Kullanıcı Adı

Şifre

>Üye Değilim     >Şifremi Unuttum

ETİKET BULUTU

MÜZİK ÇALAR
4WORED3.MP3
4SIMD.MP3
35305319 - Adige Heku 01.MP3
8
10

Nart Ajans Reklam

KAFKAS FESTİVALİ

teşekkürler kafkas federasyonuna TEŞEKKÜRLER! KAFKAS FEDERASYONU kafkas konfederasyonuna teşekkürü bir borç biliyoruz bizlere sundukları yardımlarından(!) dolayı......
06-09-2006 - 2652 kez okundu

3 eylül 2006 tarihinde yapılacak olan ve hava şartları nedeniyle 10 eylül 2006 pazar gününe ertelenen samsun kafkas şenliğine göstermedikleri ilgi ve yardımlardan dolayı tekrar teşekkürü bir borç biliyoruz. bazen batı ve özellikle marmara bölge dernekleri olamadığımız konusunda keşke demek geliyo içimden ama yinede karadenizde yaşamanın verdiği bir inatlamı yoksa karadeniz insanı olmanın verdiği hırçınlıkla mı nedir "biz hep birlikteyiz birlikte inandığımız herşeyi beraberce yaparız " düşüncesi ile KAFKASYALI ruhuyla çalışmalarımıza kendi çabalarımızla devam ediyoruz. Yinede diğer KAFKAS DERNEKLERİNİ ( ÖZELLİKLE kafkas federasyonunu ) MİSAFİRİMİZ olarak eğlencemize düğünümüze beraberce eğlenmeye davet ediyoruz. Umarım bize gösterilmeyen ilgi ve her türlü yardım bir dahaki etkinlilerde diğer derneklere gösterildiği kadar ( biz batıda marmarada veya istanbulda yada iç anadolu'da bulunsaydık) gösterilen İlgi ve yardım (!) konusunda eşit davranılır mıydı ?

saoğlun yinede

Etiketler:
kafkas festivali

YORUMLAR
zigzet Merhaba.Öncelikle Kerim Ay adlı gencimizin Federasyonla Samsun Kafkas Derneği ilişkilerinden bahsetmesini anlayamadığımı belirtmeliyim.Samsun Kaf-der sürekli birlik çalışmalarının içinde olmuş,Kaf-Der'de de,Kafkas Federasyonu'nda da her zaman Samsun'a çok önem verilmiştir(tüm üye derneklere verilen değer gibi.).Samsun'un yaptığı tüm organizasyonlarda talep edilen desteklerde alınmıştır.Üstelik kerim son üç-dört yıldır dernekten uzaktır ve derneğin işleyişini bilmemektedir.Dernek gençliği adına bir yazı yazması da asla söz konusu olamaz.Son iki dönemde Dernek başkanı bendim.Şimdi de Karadeniz Bölgesi Kafkas Dernekleri adına KAF-FED'in YK üyesiyim.
Sayın Tolga Akkuş ve Kerim Ay bana bu düşüncelerini iletebilirlerdi.Bilmedikleri konularda yorum yapmaları ve bunu da internet ortamına taşımaları çok yanlış olmuştur.Ben Samsun'dayım lütfen gelsinler görüşelim.Ayrıca Federasyonun bazı derneklere ayrıcalıklı davranması söz konusu bile olamaz.Eyüp BALOĞLU
bynago Federasyon umarım u serzenişlerdne sonra uykusundan uyanır ve yapması gereken birincil görevleri eyrine getirir. Federasyon da olmaktan, böyle bir demokratik yapının parçasını oluşturmaktan mutluyuz. Ancak kendimizi unutulmuş ve daha da kötüsü önemsenmemiş hissetmek bileri derinden yaralamaktadır..

Samsun hiç de hiçe sayılacak bir şehir değil, en fazla çerkesin yaşadığı büyük bir sehirdir. Federasyon bu şehiri nasıl olruda görmezden gelir?
Yorum yapmak için giriş yapın...

MIZAGE DERGİ YÖNETİCİLERİ KAYSERİ'DE
KARAÇAY-BALKAR KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 13. GENEL KURULU.
AYŞE & HAKAN EKER GELİN ALMA
ÇAĞDAŞ SANATLAR MÜZESİ'NDE MIZIKA DİNLETİSİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ CİHAN ERTOK İLE DEVAM DEDİ
ESKİŞEHİR KUZEY KAFKAS KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ GENEL KURULUNU YAPTI.
KAFKASYA UÇUŞLARI BAŞLADI
ARDA ARGUN'A LEON NİŞANI
ADİGE MİLLİ KIYAFET GÜNÜ KUTLANDI
KAFDAV YAYINCILIK ESKİŞEHİR KİTAP FUARINDA
/ 599>

EN ÇOK OKUNANLAR
Kayıtlı başka haber bulunmamaktadır