Firma Bilgileri

Adres
İnegöl - Ankara Karayolu Rüştiye Köyü Girişi İnegöl/Bursa Bursa
Firma Yetkilisi
Erbük Kurtgel
Cep Telefonu
0 535 241 87 09

Harita

Firma Hakkında

Bursa Ankara Karayolu üzeri  Mezitler Mevkiinde Rüştiye Mahallesi girişinde faaliyet gösteren Hünkar lezzet obası yemyeşil doğası, doğal organik ürünleri damak tadınıza eşsiz lezzetler sunmanın yanı sıra, profesyonel kaliteli hizmetiyle maksimum müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Hünkar Lezzet Obası’nın 40 farklı doğal üründen oluşan standımız ile hem farklı lezzetleri sizlere sunuyoruz. Lezzet Obamızda oluşturduğumuz şifalı doğal ürünler standımızda 40’a yakın farklı lezzet sizleri bekliyor. Doğal ürünlerin tamamı civar köylerden ve Lezzet Obası’nda hazırlanan yüzde 100 doğal ürünleri bulabilirsiniz.

Tamamen doğal et ürünlerinden oluşan ızgara menüsü ve otantik mekanı  ile farklı bir adres olan Hünkar lezzet obası müşterilerini sunmaktadır..El yapımı reçel çeşitleri ve doğal zeytinyağının da satışa sunulduğu Lezzet Obası kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla sizlerin uğrak yeri olmayı hedeflemektedir. Hünkar lezzet Obası’nda lezzetli dakikalar sizleri bekliyor.

Eklenme Tarihi: 06.03.2020
Sektörler
Etiketler

Firma Görselleri

KİTAP İMZA GÜNÜ
Şamil Vakfı, 2022 yılında kitabı yayımlanmış yazarları hem birbirleri hem de siz değerli kitap severler ile buluşturuyor.