Firma Bilgileri

Web Sitesi
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 9. Cadde No: 39 Eskişehir
Firma Yetkilisi
Selim Şen
Sabit Telefon
0222 236 22 25 - 26
Cep Telefonu
0532 685 39 99

Harita

Firma Hakkında

Silpo 2001 yılında seramik ve cam sektörlerine yönelik grafik-tasarım, film çıktısı, düz/tambur polyester ve silikon baskı eleği üretimi amacıyla kurulmuştur. Hizmet sunduğumuz firmaların değişen ihtiyaçları doğrultusunda kendimizi sürekli yenileyerek ve geliştirerek, baskı eleği konusunda kısa sürede seramik karo üreticilerinin en önemli tedarikçisi ve çözüm ortağı haline gelmeyi başardık.

2013 yılında ise seramik karo baskı alanında dijital baskı makinelerinin kullanımıyla birlikte ortaya çıkan dijital ve özel yüzeyler için tasarım ve dijital baskı mürekkebi ihtiyacına cevap verebilmek için Silpo Digital departmanı kurulmuştur. Türkiye’deki tek yerli seramik mürekkebi üreticisi olan Silpo Digital, karo üreticilerine dijital baskı ve mürekkep konularında kapsamlı bir şekilde destek olabilmek için kısa sürede edinmiş olduğumuz kapsamlı teknik bilgiyi uzun yıllardan beri seramik sektöründe bulunan yetkin ekibimizin sahip olduğu tecrübe ile birleştirmiştir. 

2016 yılı itibariyle sizlere sunduğumuz hizmeti genişletmek adına seramik endüstrisi için geliştirilmiş su bazlı yüksek kalite ve uygun maliyetli performans kimyasallarımız Silpo Teknik markası altında piyasaya sürülmüştür. Sizlerin gereksinim ve formülleri doğrultusunda uygulanan bu kimyasallar sayesinde masse ve sır dispersiyonu, masse mukavemeti artışı, antibakteriyel koruma, reoloji düzenleme gibi birçok farklı fayda sağlanabilmektedir.

info@silpo.com.tr

Eklenme Tarihi: 08.09.2020
Sektörler
Etiketler
Kafkas Gecesi düzenleniyor
Bursa Birleşik Kafkasya Derneği 23 Haziran 2023 Cuma günü 21.00'da Bursa Tayyare Kültür Merkezinde ''Kafkas Gecesi'' düzenliyor. Geceye Şinaho Betül Bilgin ve M