Fitre ve Zekâtlarınızı İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıyoruz

KAFFED her sene olduğu gibi bu senede ihtiyaç sahibi vatandaşlara fitre ve zekatlarınızı ulaştırmaya devam ediyor.

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) her sene olduğu gibi bu senede ihtiyaç sahibi vatandaşlara fitre ve zekatlarınızı ulaştırmaya devam ediyor. KAFFED resmi sitesinden konuyla ilgili olarak şu ifadelere yer verildi.

"Yardımlaşma ve dayanışma Xabze’mizin kadim değerleri arasındadır. İhtiyaç sahiplerinin ihtiyaçları, tarih boyunca toplumsal mekanizmalarımızla onurlarını zedelemeden en güzel şekilde giderilmiştir.

Ramazan Ayı toplumsal yardımlaşma ve dayanışma için önemli bir fırsattır. Günümüz kent yaşamında gerek yardım etmek isteyenler gerek ihtiyaç sahipleri gerekli mekanizmalara ulaşmakta zorlanmaktadır. Toplumumuzun yoğun olarak yaşadığı yerlerde faaliyet gösteren 55 üye derneği ile Federasyonumuz, fitre ve zekâtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz güvenilir aracılığı temin edecektir.

Fitre yardımlarının ihtiyaç sahiplerine bayramdan önce ulaştırılması gerekmektedir. O nedenle fitre ve zekâtlarınızı, 10 Mayıs 2020 Pazartesi günü akşamına kadar aşağıda belirtilen hesabımıza “Fitre-Zekat” ibaresi ile iletmeniz halinde ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırılacaktır."

Hesap Numaramız:

Kafkas Dernekleri Federasyonu

Ziraat Bankası / Emek Şubesi / Ankara

Hesap Numarası : 0765-35586148-5001

IBAN : TR02 0001 0007 6535 5861 4850 01

Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler