İstanbul’un Dördüncü Büyük Kulübü Olacağız!

Yeniden Nart Spor'un başkanı seçilen Tarık Tekin İstanbul'un dördüncü büyük kulübü olmayı hedeflediklerini söyledi.

İkinci kez başkan seçilen Tarık Tekin, bugünün hem toplumumuz hem de kulübümüz için güzel bir gün olduğunu söyledi. Kendi alanlarında marka olan insanların hiç ego yapmadığını belirten Tekin, bu insanların siyasi ve diğer kimliklerini bir kenara bırakarak ellerini taşın altına koyduğunu ifade etti. Tekin, bu durumun toplumumuzda çok görülmeyen bir olay olduğunu ama bugün burada ortaya çıktığını söyledi.

İlerleyen dönemlerde çok daha güçlü olacağız

Güçlü bir yönetim kurduklarını belirten Tarık Tekin, ileride çok daha güçlülerini kuracaklarını ve geleceğe umutla baktıklarını ifade etti. Başkan Tarık Tekin; yönetim kurulunun içinde dernek yöneticileri, kulüp sahipleri, önceden Süper Lig’de yöneticilik yapmış insanların olduğunu söylerken hiçbirinin ego yapmadığını belirtti. Kapısını çaldıkları insanların yüzde 90’ından olumlu geri dönüş aldıklarını ifade eden Tekin, ilerleyen dönemlerde çok daha güçlü olacaklarını söyledi.

Güzel günler bizi bekliyor

Başkan Tekin, bazı arkadaşların biraz daha beklemeyi tercih ettiklerini ama ilerleyen yıllarda onların da katkılarını almayı hedeflediklerini söyledi. Tekin “Güzel günler bizi bekliyor. Hep diyorum, İstanbul’un dördüncü büyüğü biz olabiliriz. İnşallah da olacağız.” diyerek sözlerini noktaladı.

Röportaj Linki: https://www.youtube.com/watch?v=EPcWzMMz4cA&ab_channel=NARTAJANS


Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler