2. ÇERKESYA GENÇLIK KAMPI 20-28 AGUSTOS'TA ADRASAN'DA

Tanışma, eğitim ve dinlenme amaçlı "Çerkesya Gençlik Kampı"nın ikincisini, bu sene 20-28 Ağustos tarihleri arasında, yine Adrasan'da-Antalya'da örgütlüyoruz.

Amacımız bu kampı, dünyanın dört bir yanından Çerkes gençlerinin bir hafta veya 10 günlüğüne de olsa bir araya geldiği, tanıştığı, her konuda sohbet ettiği, fikir alış verişi yaptığı ve dinlendiği bir formata dönüştürmek ve gelenekselleştirmek.

İlk duyurumuzdan sonra, vatandan, Ürdün'den, Suriye'den ve Türkiye'nin farklı şehirlerinden bir çok genç kampımıza katılmak için başvurdular. Biz de kampın kapasitesini biraz daha büyütmeye, daha fazla genci ağırlamaya karar verdik.

Kampımız, geçen sene olduğu gibi, Adrasan'da, çok güzel ve temiz bir denizin sahilinde "ÇADIR KAMPI".

Kamp sahiplerimiz çok iyi insanlar ve bize her türlü konforu sunuyorlar

Kamp alanı içinde yeterli duş, WC, elektrik, internet, mutfak, buzdolabı, çamaşır makinesi var.

Yemeklerimizi zaman zaman kendimiz pişiriyoruz, bazı günlerde ise dışarıdan ısmarlıyoruz. Ama mutfak 24 saat açık.

Bu sene kamp programımızda, Çerkes el sanatları, Çerkes müzik aletlerinin yapımı ve kabartma resim sanatı üzerine 3 atölye, Film ve söyleşiler, Müzik, Cegu ve oyun akşamları, spor, tekne ve Antalya şehir turları olacak.

Kampımızda her gencin gönlünce dinlendiği ve eğlendiği bir ortamın olmasına büyük önem veriyoruz ve kampta kurulan ilişkilerin kamptan sonra da devam etmesini diliyoruz.

Pandemi nedeniyle ve sonrasında bütün dünyada ekonomik şartların zorlaştığının farkındayız. Bu nedenle kamptaki çadır-yatak, yiyecek-içecek, tekne ve şehir turları... için her katılımcıdan 100 dolar ( 1750 TL ) talep ettik.

Ama bazı büyüklerimizden de destek istedik. Eğer beklediğimiz desteği alırsak, kamp ücretini biraz aşağı çekmemiz mümkün olabilir.

Artı, kampa katılmak isteyip de maddi imkanı olmayanlara, daha büyük destek verebiliriz.

Kampımızın kapasitesi bu sene 110 kişi ile sınırlı.

İlgi duyan, kampa katılmak isteyen gençler bize şu adreslerden ulaşabilirler.

Tel:

+90 553 430 99 55 Karden Merve

+7 918 229 18 65 (sadece Whatsapp) - Nash L'epsh

E-mail: cerkesyagencligikamp@gmail.com

Görüşmek dileğiyle!

ÇERKESYA GENÇLİK GRUBU

Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler