21. Yüzyılda İnsan Profili ve Liderlik

KAFFED Girişim ve İstihdam Komisyonunun her hafta düzenlediği eğitim serisinin bu haftaki konuğu Prof. Dr. Berat Bir olacak.

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Girişim ve İstihdam Komisyonunun her hafta düzenlediği eğitim serisinin bu haftaki konuğu Prof. Dr. Berat Bir olacak.

Farklı sektörlerden alanında uzmanlaşmış eğitimcilerle buluşma imkanı sunan eğitim serisinde Prof. Dr. Berat Bir “21. Yüzyılda İnsan Profili ve Liderlik” sunumunu paylaşacak. 6 Mart 2021 Cumartesi günü, saat 15.00-17.00 saatleri arasında, zoom online platformu üzerinden gerçekleştirilecek olan eğitimin kontenjanı 100 kişi ile sınırlı olacak.

Katılım sağlamak için, aşağıda yer alan linkten katılım formunu doldurabilirsiniz.

https://forms.gle/M7rjLG7ZcEce295f9

Prof. Dr. Berat Bir Kimdir?

1965 yılında İstanbul’da doğan, Berat Bir, Özel Moda Lisesi’nden mezun olduktan sonra, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi, Arap Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamlamış, yüksek lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi, Çağdaş İşletmecilik Programı’nda yaptıktan sonra, ikinci yüksek lisansını da, yine aynı üniversitenin Avrupa Birliği Enstitüsü’nde tamamlamıştır. Ardından, doktorasını İngilizce İşletme (Örgütsel Davranış) programında yapmıştır. Halen Marmara Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü’nde Öğretim Üyesi olarak görev yapan Berat Bir’in, uzmanlık alanları; Etkili İletişim Teknikleri, Profesyonel Yönetim ve Yöneticilik İlkeleri, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Motivasyon ve Verimlilik, Etkili Rapor Yazma, Resmî Yazışma, Dosyalama, Kurumsal Bilgi Yönetimi ve Belge Yönetimi’dir. Bu konularda, Hürriyet ve D&R başta olmak üzere, Ümraniye Belediyesi, Tuzla Belediyesi, Sarıyer Belediyesi, Orhim Danışmanlık Firması, Kadıköy Belediyesi, Genç Girişimciler Kulübü, vb. kurumlarda eğitimler vermiştir

Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler