3. Gençlik Çalıştayı Edremit'te Gerçekleşiyor

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED), 25-26 Eylül 2021 Cumartesi ve Pazar günlerinde Balıkesir’in Edremit İlçesinde 3. Gençlik Çalıştayı'nı düzenliyor.

Çalıştay'a Federasyonun üyesi derneklerin gençlik komisyonlarından ve üniversitelerdeki öğrenci topluluklarından (ÜNİKAF) bir kadın ve bir erkek temsilcinin katılması planlanmakla birlikte yaş sınırı ise maksimum 30 olarak belirlendi.

Ulaşım ve konaklama Federasyon ve üye dernekler tarafından karşılanacak olup pandemi önlemlerine azami ölçüde özen gösterileceği belirtildi. Bu doğrultuda Çalıştay öncesinde katılımcılardan HES kodlarını bildirmeleri talep edilecek ve katılımcılara maske ile dezenfektan temin edilecek.

Çalıştay’da gençlerin toplumsal mücadelede ve kurumlardaki katılımların güçlendirilmesi, üniversite ile kurumlar arasında etkileşimin artırılması, toplumun ve kurumların pandemi süreci ve sonrasına ilişkin durum değerlendirmesi ile geleceğe dönük stratejiler konusunda görüş alışverişinde bulunulacağı eklendi.

Nart Akademi 2020-2021 dönemi katılımcılarına sertifikaları ise Çalıştay’da verilecek.

Gençlik Çalıştayı'na katılacak yetkili temsilcilerin iletişim bilgilerinin (ad-soyad, telefon, e-posta), Dernek veya ÜNİKAF yönetimleri tarafından 15 Eylül 2021 Cuma gününe kadar Federasyonun info@kaffed.org e-posta adresine bildirilmesi gerekmekte. 

Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler