Antalya Çerkes Derneği'nden Hukuk Danışmanlığı

İcra Müdürü Khone Serkan Özbek 21 Şubat tarihinden itibaren Cumartesi günleri saat 19.00 ile 20.00 arası, her türlü hukuki sorununuzda size yol gösterecektir.

Çerkesler, anavatan dışında, büyük çoğunlukla Eski Osmanlı İmparatorluğu üzerinde kurulan Türkiye, Ürdün, Suriye gibi ekonomik-siyasi sorunları olan ülkelerde yaşıyor ve bu ekonomik-siyasi sorunların birebir muhatapları oluyorlar.

Bu ülkelerde açlık ve yoksulluk varsa, Çerkesler de aç ve/veya yoksullar. Yaşam kalitesi kötüyse, Çerkeslerin de yaşam kaliteleri kötü. Demokrasi ve hukuk iyi işlemiyorsa, biz de bundan mağdur oluyoruz. Ve savaş veya terör varsa, biz de ölüyoruz...

Ama daha da önemlisi, Çerkes Sorunu; yani vatana dönüş, yeniden vatanımızda birlik ve beraberlik içinde yaşama özlemimiz, bugün içerisinde yaşadığımız ülkelerin demokratikleşmeleri ile doğrudan bağlantılı. Bu ülkeler ne kadar demokratik, hukuka, insan hak ve özgürlüklere saygılı olurlarsa, Çerkes Sorununun çözülmesi de o kadar yakınlaşır, kolaylaşır.

Bu anlayıştan yola çıkarak, önce Antalya ve çevresinde yaşayan soydaşlarımıza hukuki danışmanlık hizmeti verecek, gelecekte Çerkes hukukçuları-avukatları bir çatı altında toplayarak Çerkes Sorununu hukuki düzlemde araştıracak, yorumlayacak, tanıtacak ve temsil edecek bir Çerkes Hukuk Bürosu'nun ilk adımlarını atma kararı aldık.

Hukuk Fakültesi mezunu İcra Müdürü Khone Serkan Özbek 21 Şubat 2020 tarihinden itibaren, Antalya Çerkes Derneği'nde, haftada bir gün, Cumartesi günleri saat 19.00 ile 20.00 arası, her türlü hukuki sorununuzda size yol gösterecektir.
Lütfen randevu alınız.

İrtibat Tel
Nefin Abide Erken
0 507 182 52 64

Hemşehrilerimiz saygıyla duyururuz.

Antalya Çerkes Derneği
Yönetim Kurulu

Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler