Başkan Bakkalcıoğlu'ndan Dernek Ziyareti

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, kültürlerini, geleneklerini yaşatan ve aktaran Kuzey Kafkasya Kültür Derneği’ni ziyaret etti.

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, kültürlerini, gelenek ve göreneklerini yaşatan ve gelecek nesillere aktaran Kuzey Kafkasya Kültür Derneği’ni ziyaret etti. 

Kuzey Kafkasya Derneği’ndeki buluşmaya Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun yanı sıra İyi Parti İlçe Başkanı Yusuf Çırak, Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Yavuz Bektaş ve Sezai İnci, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Elmas, dernek başkanı Oğuz Yavuz, dernek yönetimi ve çok sayıda dernek üyesi katıldı. Dernek lokalinde gerçekleştirilen buluşmada Dernek Başkanı Oğuz Yavuz misafirlerine ‘hoş geldiniz’ diyerek kendilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Bakkalcıoğlu ziyarette dernek üyelerinin istek ve taleplerini dinleyerek sorularını yanıtladı. Belediye faaliyetleri hakkında da bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu projelerini anlattı. Ziyaretin sonunda misafirperverliği nedeni ile dernek başkanı Yavuz’a ve dernek üyelerine teşekkür eden Başkan Bakkalcıoğlu dernek başkanı Yavuz’a ziyaretin anısına duvar saati hediye etti. Programın ardından ziyaret ile ilgili bilgi veren Başkan Bakkalcıoğlu “İttifak ortağımız İyi Parti’nin İlçe Başkanı Yusuf Çırak ile birlikte Kuzey Kafkasya Kültür Derneğimizi ziyaret ettik. Bizleri sıcak ve samimi karşılamaları ile mutlu eden başta dernek başkanımız Oğuz Yavuz’a, dernek yönetimine ve üyelerine teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız” dedi.

Kaynak
https://www.facebook.com/pg/BozuyukBelediyesi/photos/?tab=album&album_id=3336226289726684
Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler