Çerkes Kültür Evi Projesi Hayata Geçiyor

Antalya Çerkes Derneği, Antalya'da temelleri atılması planlanan Çerkes Kültür Evi projesi için Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile bir araya geldi.

Antalya Çerkes Derneği Başkanı Ali Haydar Timurlenk ve Dernek Büyüğü Faruk Karaçay, Antalya'da temelleri atılması planlanan Çerkes Kültür Evi projesi için Antalya Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ile bir araya geldi. Dernekten yapılan açıklamada konuyla ilgili olarak şu ifadelere yer verildi:

"Geçen yıl hemen pandemiden önce Kepez Belediye Başkanımız Sayın Hakan Tütüncü ile Çerkes Kültür Evi projesi üzerinde konuşmuş böyle bir projeye imza atmaktan mutluluk duyacağını dile getirmişti. 

Yeri ve projesi üzerinde düşünürken maalesef pandemi hayatı durma noktasına getirdi. Değerli Thamademiz Faruk Karaçay ile birlikte bugün Belediye Başkanımızı tekrar ziyaret ettik. Hayat akıp giderken bizim durmamız yanlış. Hemen projeye start veriyoruz dedik. Yeri konusunda Sayın Başkan Fabrikalar mahallesini işaret etti ve proje konusunda bizim önerilerimizi beklediğini söyledi.

Bize karşı gösterdiği samimiyet ve tevazu için Kepez Belediye Başkanımız Sayın Hakan Tütüncü ye teşekkür ederiz. En kısa zamanda Antalya'ya ve toplumumuza yakışan bir projeyi Sayın Başkanımıza sunacağız."


Kaynak
HABER: MERVE ÇAKIR
Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler