Fitre ve Zekâtlar İhtiyaç Sahiplerine

KAFFED Ramazan Ayı dolasıyla toplanan Fitre ve Zekatları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için ön ayak oluyor.

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Ramazan ayı dolasıyla toplanan Fitre ve Zekatları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için ön ayak oluyor. Fedarasyon resmi sitesinde konuyla ilgili olarak şu ifadelere yer verildi: 

"Yardımlaşma ve dayanışma Xabze’mizin kadim değerleri arasındadır. İhtiyaç sahiplerinin ihtiyaçları, tarih boyunca toplumsal mekanizmalarımızla onurlarını zedelemeden en güzel şekilde giderilmiştir.

Ramazan Ayı toplumsal yardımlaşma ve dayanışma için önemli bir fırsattır. Günümüz kent yaşamında gerek yardım etmek isteyenler gerek ihtiyaç sahipleri gerekli mekanizmalara ulaşmakta zorlanmaktadır. Toplumumuzun yoğun olarak yaşadığı yerlerde faaliyet gösteren 53 üye derneği ile Federasyonumuz, fitre ve zekâtlarınız için ihtiyaç duyduğunuz güvenilir aracılığı temin edecektir. 

Fitre yardımlarının ihtiyaç sahiplerine bayramdan önce ulaştırılması gerekmektedir. O nedenle 20 Mayıs 2020 Çarşamba günü akşamına kadar göndereceğiniz fitre ve zekâtlarınızı aşağıda belirtilen hesabımıza “Fitre-Zekat” ibaresi ile iletmeniz halinde ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştırılacaktır.  

Saygılarımızla, 

KAFKAS DERNEKLERİ FEDERASYONU 

Hesap Numaramız: 

Kafkas Dernekleri Federasyonu 

Ziraat Bankası / Emek Şubesi / Ankara 

Hesap Numarası : 0765-35586148-5001 

IBAN : TR02 0001 0007 6535 5861 4850 01"

Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler