FK 1864 Basketbol Şubesi Hazırlıklarını Tamamladı

FK 1864 Spor Kulübü futbolda göstermiş olduğu başarılı sezonun ardından Basketbol Şubesi için de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

FK 1864 Spor Kulübü futbolda göstermiş olduğu başarılı sezonun ardından basketbol şubesi için de çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.  

Haber: Merve Çakır

Çocukla ve gençlere sportif alanda en iyi hizmeti vermek üzere yola çıkan FK 1864 Spor Kulübü futbolda elde edilen başarının ardından basketbol takımları kurmak için çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Bakırköy'e bir yıl önce taşınıp sportif faaliyetlerine sıfırdan başlayan kulüp camianın da desteği ile kısa zamanda büyük yol kat etti. 

FK 1864 Basketbol Şube Kuruluşu için kulüp yetkilileri bir araya gelerek konu hakkında geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleştirdi. Bu toplantının ardından basketbol şubesi kurulumu ve çalışmalara başlanması için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Buna göre; Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Ümit Bekdemir yönetiminde kurulacak olan FK 1864 Basketbol Şubesinde görev dağılımı şu şekilde;

Basketbol Şube Sorumlusu : Ümit Bekdemir

Genel Koordinatör : F. Jankat Günay

Coach : Aytuğ Yönet

Coach : Yusuf Dilber

Başlangıçta 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 doğumlular için eğitim amaçlı açılacak kursların ardından oluşturulacak takımlar ile bir sonraki sene liglere katılım yapılacaktır.

Çalışmaların yapılacağı salon, günler ve saatler konusunda en kısa zamanda bilgi verilecektir.

Konuyla ilgili bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak için;

Ümit Bekdemir : 0533 520 58 48

Jankat Furkan Gunay : 0538 445 55 23

Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler