KAFFED'den Dış Ticaret Eğitimi

KAFFED Girişim & İstihdam Komisyonu gençlere ve iş insanlarına yönelik eğitim ve girişimcilik çalışmaları kapsamında 3 haftalık Sertifika programı hazırladı.

Kafkas Dernekleri Federasyonu bünyesindekiKAFFED Girişim & İstihdam Komisyonu gençlere ve iş insanlarına yönelik eğitim ve girişimcilik çalışmaları kapsamında 3 haftalık Sertifika programı hazırladı.

Konusunda uzman eğitmen Turan Akın tarafından verilecek eğitimde gençlerin global ticaretin değişkenlerine adapte olması ve katkı sunması, kadın ve genç istihdamına destek, güvenli dış ticaretin yolları ve ihracatın geliştirilmesi konusunda bilgi alışverişinde bulunulması amaçlanıyor. Seminere Derneklerimizdeki gençlerimiz, üniversitelerdeki öğrenci toplulukları, üye derneklerimizdeki tüm girişimcilerimiz ve iş insanlarımız katılabilir. 

2 saatlik toplam 3 modülden oluşan eğitimlere katılım için kayıt olunması gerekmektedir. 2 Ocak Cumartesi başlayacak program için son başvuru tarihi 31 Aralık 2020 Perşembe’dir. 

Temel konu başlıklarımız ; 

* İhracata nasıl başlarım ? 

* Temel müşteri / tedarikçi bulma yöntemleri 

* Dış ticarette sözleşmenin önemi 

* INCOTERMS 2020 

* Ödeme yöntemleri ve yaşanmış örnek olaylar   

* Alternatif ve güvenli ihracat yöntemleri 

Eğitimlerin yüzde 90’ına katılanlara sertifika verilecektir.

Etkinlik Zamanı: 02 Ocak - 16 Ocak 2021 / 3 Hafta 

Seminer KAFFED Zoom üzerinden yapılacaktır. 

Bize (+90) 537 741 66 56 numaralı telefondan ve girisim@kaffed.org e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. 

Zoom'da 100 kişilik katılım sınırı olması nedeniyle sıralama formu doldurma sırasına göre yapılacaktır. 

Güncelleme: 27 Aralık 2020 itibarıyla kurs kontenjanı dolduğu için başvuru formu kapatılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler