Nart Akademi Yeni Döneme Başlıyor

KAFFED bünyesinde 2010 yılından itibaren gençlere yönelik eğitim çalışmaları yürüten Nart Akademi, 26 Kasım 2020 tarihinde başlıyor.

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) bünyesinde 2010 yılından itibaren gençlere yönelik eğitim çalışmaları yürüten Nart Akademi, 26 Kasım 2020 tarihinde Nart Akademinin kuruluşunda büyük emekleri olan değerli büyüğümüz Sayın Şamil Jane tarafından verilecek açılış dersi ile yeni döneme başlayacak. 

Derneklerimizin gençlik komisyonlarından ve üniversitelerdeki öğrenci topluluklarından 18-30 yaş arası gençlerimizin katılımı ile Haziran 2021 sonuna kadar sürecek olan bu dönem içerisinde farklı başlıklar altında uzman eğitmenlerin sunuşları ile interaktif bir ortamda çalışmaların sürdürülmesi planlanmaktadır. 

Eğitim başlıkları Kimlik Politikaları, Kültür ve Asimilasyon, Milliyetçilik, Diaspora, İnsan Hakları, Örgütlenme, Dönüş Politikaları, Tarih ev Kültür, Kişisel Gelişim olarak belirlenmiştir. 

Eğitimlere katılım için kayıt olunması gerekmektedir. İnteraktif ortamın sağlanması amacı ile seminerlere katılım 30 kişi ile sınırlandırılacaktır. Ayrıca katılımcıların cinsiyet ve bölge dağılımına da özen gösterilecektir. Eğitimlerin yüzde 70 ine katılan gençlere sertifika verilecektir. 

KAFFED NART AKADEMİ KOMİSYONU

Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler