Sahaya İnmek İçin Gün Sayıyorlar

TFF, Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1. ve 2. Amatör Ligler ile U19 kategorisi 1. ve 2. liglerini yeniden açmak için gün sayıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) pandemi nedeniyle alınan kararlar doğrultusunda müsabakalarını ertelediği Bölgesel Amatör Lig, Süper Amatör Lig, 1. ve 2. Amatör Ligler ile U19 kategorisi 1. ve 2. liglerini yeniden açmak için gün sayıyor. 

Konuyla ilgili açıklama yapan FK 1864 Spor Kulübü Başkanı İsa Tuncer habere oldukça sevindiklerini belirterek, "TFF Amatör Kulüpler Federasyonundan aldığımız bu güzel haber bizleri oldukça sevindirdi. Nihayet takımımız sahaya inecek. Yeni sporcularımızla, güçlenmiş kadrosuyla yeni şampiyonluklar için o günü bekliyoruz. İnşallah en kısa zamanda taraftarımızla da buluşuruz" dedi. Kulüpten yapılan açıklamada, "Ocak ayının 15'de Amatör Futbol Kitapçığı yayınlanacak. Şubat 1-2 tarihinde Amatör Futbol transfer sezonu resmi olarak açılacak. Spor Sahalarıyla ilgili yasakların kalkmasıyla birlikte Hemen maçların başlama tarihi RESMİ olarak açıklanacak" ifadelerine yer verildi.


Kaynak
MERVE ÇAKIR
Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler