Haydi Çocuklar Akordeon Kursuna

Jıle Çocuk Kulübü’nün yeni dönem etkinleri kapsamında gerçekleştirilecek olan akordeon kursu başlıyor.

Müzik eğitmeni Huaj Metin Yıldız tarafından 8-13 yaş arası çocuklarımıza yönelik yapılacak olan kursumuza katılmak isteyenler 30 Kasım Pazartesi gününe kadar kayıt yaptırmaları gerekmektedir.  

Katılımcıya özel eğitim videoları ile gerçekleştirilecek olan akordeon kursumuza ilgilenen tüm çocuklarımızın katılımını bekliyoruz.

Kurs katılım ücreti aylık 100 TL’dir. Katılım ücretini başvuru yaptıktan sonra Çerkes Derneği’nin TR79 0006 2001 5470 0006 2994 74 IBAN nolu Garanti Bankası hesabına “Akordeon kursu için bağış” açıklaması ile gönderebilirsiniz. Kontenjanlarımız sınırlıdır.

Kayıt ve bilgi için 0554 357 0437 numaralı Whatsapp hattından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HUAJ METİN YILDIZ KİMDİR?

Kahramanmaraş Göksun’a bağlı Mehmetbey köyünden olan Metin YILDIZ, Adıge’lerin Abzeh boyundandır. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Müzik Teknolojileri bölümü mezunu olan YILDIZ, Maze Müzik Grubu ve Kahramanmaraş Kafkas Kültür Derneği Müzik Grubunda görev almıştır. İyi derecede Adıgece bilmektedir. Apepşine, garmon ve akordeon enstrümanlarına oldukça hakim olan YILDIZ, Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinde orkestra eşliğinde konserler vermiş olup, bu kapsamda gerçekleştirilen bazı projelerde stüdyo kayıt asistanlığı yapmıştır. Ankara Çerkes Derneği’nin 2019-2020 dönemi çalışmaları kapsamında Badin Müzik Grubu'nda müzik direktörlüğü görevini yürütmüştür.

Kaynak
Ankara Çerkes Derneği
Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler