Kurumsaldan Girişimciliğe

KAFFED Girişim ve İstihdam Komisyonu "Girişimciler Anlatıyor" serisi ile farklı sektörlerden girişimcileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Girişim ve İstihdam Komisyonu "Girişimciler Anlatıyor" serisi ile farklı sektörlerden girişimcileri sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

KAFFED'in YouTube kanalı ve Facebook sayfasından ayda bir canlı olarak yayınlanan serinin bu ayki konuğu Kahvegibikahve markası ile kurumsal çalışma hayatından girişimciliğe adım atan Ubeydullah Güngör olacak. Güngör, marka serüvenini meraklıları ile paylaşacak. 17 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’da yayınlanacak olan programın moderatörlüğünü Nefin Tekir üstlenecek.

Ubeydullah Güngör Kimdir?

İstanbul Fen Lisesi ve Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği eğitiminin ardından ulusal ve uluslararası firmalarda veriye dayalı pazarlama çalışmaları yürüttü. Başarılı bir kitlesel fonlama kampanyası sonucunda sallama kahve fikrini kahve severlerin desteği ile hayata geçirdi ve halen Kahvegibikahve bünyesinde çalışmaktadır.

Kaynak
MERVE ÇAKIR
Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler