Yeni Projeler Gençlik Komisyonlarıyla Paylaşıldı

Kafkas Dernekleri Federasyonu (KAFFED) Girişim ve İstihdam Komisyonu, KAFFED’e bağlı derneklerin gençlik komisyonları ile buluştu.

11 Nisan Pazar günü, saat 15.00’da gerçekleştirilen ve kolaylaştırıcılığını Girişim ve İstihdam Komisyonu üyesi Mert Galip’in üstlendiği toplantıya 50 kişi katıldı.

Komisyonun bu zamana kadar gerçekleştirdiği projeler, eğitimler ve canlı yayınlar komisyon üyeleri Merve Berkhan ve Yuşa Kuş tarafından özet halinde katılımcılarla paylaşıldı.

Yeni projelerden www.kafnet.biz internet sitesinin amacı ve hedefleri komisyon üyesi Sine Uysal’ın anlatımıyla detayları ile aktarıldı. Konuyla ilgili katılımcıların önerileri alındı.

Ardından hayata geçirilmesi planlanan en önemli projelerden birisi olan Mentör-Menti Projesi komisyon üyesi Pelin Fidan tarafından katılımcılara görseller ve videolar eşliğinde anlatıldı. Katılımcıların bu projeye dahil olmalarının kariyer yolculuklarına olası katkısının altı çizildi.

Toplantının sonunda ise katılımcılardan gelen sorular komisyon üyeleri tarafından cevaplandırıldı. Katılımcıların öneri ve eleştirileri dinlendi.

Haber: Merve Çakır

Yorumlar
Ziyaretçi olarak yorum yapıyorsun.
Önerilen Haberler